Witamy serdecznie na naszej stronie
ul. Kilińskiego 9a, 62-400 Słupca   666 376 951   przedszkolemisuszatekslupca.pl
logo

Oferta

Dzień w przedszkolu
Rozkład dnia w przedszkolu i godziny podawanych posiłków wyznaczają w pewnym sensie rytm dnia.
O godzinie 9/00 podajemy śniadanie.
Po śniadaniu rozpoczynają się różnego rodzaju zajęcia, wycieczki, spacery. Zgłoszenie nieobecności dziecka prosimy dokonać do godziny 18:00 dnia poprzedniego. Jeżeli zgłoszenie nastąpi później stawka żywieniowa nie zostaje odliczona, bowiem zamówienie posiłku zostało już złożone. W takim przypadku, po zgłoszeniu w aplikacji inso, obiadek można odebrać w grupie, do której uczęszcza dziecko.
O godzinie 12/00 podajemy obiad, który zawsze składa się z dwóch dań. Po obiedzie grupa Żabki odpoczywa, a pozostałe dzieci bawią się, uczestniczą w różnorodnej działalności zaplanowanej na popołudnie, korzystają z ogrodu przedszkolnego.
O godzinie 14/00 dzieci mają podwieczorek, który stanowią: kanapki, deser, ciasto w zależności od dnia. Po podwieczorku pierwsze przedszkolaki są odbierane przez swoich najbliższych, a te które zostają dłużej mają jeszcze małą przekąskę jak zgłodnieją. I tak kończy się dzień w naszym przedszkolu – około godziny 17/00

Przyprowadzanie i odprowadzanie
Uważamy, że na te czynności powinno się przeznaczyć nieco więcej czasu - jeśli jest to możliwe. Stwarza to okazję do rozmowy o problemach dziecka, jego radościach, ewentualnych chorobach lub dniach wolnych i innych sprawach. Dzieci odbierane są z przedszkola tylko przez rodziców lub osoby przez nich upoważnione. Jeżeli po dziecko ma przyjść ktoś inny niż rodzice, należy nas o tym powiadomić. Pamiętajcie, że zawsze możecie do nas zadzwonić, jeśli dziecko nie chciało zostać w przedszkolu lub było smutne z innego powodu.

Dzieci chore
Dzieci zakaźnie chore lub z gorączką powinny zostać w domu do czasu wyleczenia. Prosimy o nie przyprowadzanie dzieci przeziębionych. Katar to także choroba. Pamiętajmy o innych dzieciach i o niebezpieczeństwie zarażenia. Jeżeli dziecko źle się poczuje w trakcie pobytu w przedszkolu, natychmiast Was o tym powiadomimy, dlatego bardzo prosimy, aby numery Waszych telefonów którymi dysponujemy były aktualne.

Odzież
Dzieci powinny być ubierane w wygodne i praktyczne ubranka, tj. odzież, która nie krępuje dziecka i w której może się pobrudzić, np. podczas zajęć plastycznych lub zabaw w ogrodzie. Prosimy, aby dzieci 3 - 4 letnie miały w przedszkolu zapasową odzież do przebrania w razie drobnych przypadków.
Ponadto należy pamiętać, że nasze przedszkolaki każdego dnia wychodzą na świeże powietrze, co jest dla ich prawidłowego rozwoju działaniem priorytetowym. Zatem należy zaopatrzyć dziecko w odpowiednie dla pogody obuwie i ubiór (na tzw. cebulkę"). Wtedy łatwiej dopasować się do panujacej za oknem pogody.

Rodzice
Dla zapewnienia dzieciom poczucia bezpieczeństwa oraz powiązania przedszkola i domu rodzinnego, jest bardzo ważne aby rodzice wiedzieli co dzieje się w przedszkolu i w miarę możliwości uczestniczyli w imprezach przeznaczonych także dla nich. Dwa razy do roku odbywają się zebrania rodziców, lecz każdego dnia możecie rozmawiać z nami na temat swojego dziecka. Skontaktujemy się z Wami także, gdy uznamy dodatkową rozmowę za konieczną.
Komunikację z rodzicami i rodziców z przedszkolem ułatwia w naszym przedszkolu aplikacja INSO do której ma dostęp każdy rodzic po zalogowaniu się. 

Opłaty za przedszkole
 1. Opłaty za przedszkole są wnoszone z góry do 10 dnia każdego miesiąca.
 2. Opłata stała (czesne) nie ulega umniejszeniu za czas nieobecności dziecka w przedszkolu - 250,00 z/m-c.
 3. Opłata za wyżywienie w razie nieobecności dziecka w przedszkolu zostanie odliczona w kolejnym miesiącu.
 4. Opłata administracyjna - 400,00 zł 
 5. Opłaty za wyżywienie:
  • pobyt całodzienny - 16,00 zł/dzień (śniadanie, obiad i podwieczorek)
  • pobyt 5 godzinny - 14,00 zł/dzień (śniadanie i obiad)
 6. Opłaty rodzice będą mogli zobaczyć aplikacji INSO po zalogowaniu. 
 7. Zgłoszenie nieobecności dziecka do godz. 18/00 dnia poprzedzającego nieobecność tylko poprzez aplikację INSO
 8. Nr rachunku bankowego na który należy dokonywać opłat za przedszkole: 05 9681 0002 0022 6426 3000 0010

MAPA DOJAZDU

Zobacz jak do nas trafić

SZYBKI KONTAKT

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

captcha
logo
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE
MIŚ USZATEK - Donata Hedrych

ul. Kilińskiego 9a
62-400 Słupca

mis.uszatek.slupcaonet.pl
tel. 666 376 951
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MIŚ USZATEK

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl