Witamy serdecznie na naszej stronie
ul. Kilińskiego 9a, 62-400 Słupca   63 222-30-74   mis.uszatek.slupcaonet.pl
logo

Kadra

  1. Donata Hedrych - dyrektor - e-mail: donata.hedrych@misuszatekwrzesnia.pl
  2. Bogdana Pruchniewicz - wicedyrektor - e-mail: bogdana.pruchniewicz@misuszatekslupca.pl
  3. Natalia Malara - nauczycielka - e-mail: malara.natalia@misuszatekslupca.pl
  4. Justyna Dębowska - Zaworska - e-mail: debowska-zaworska.justyna@misuszatekslupca.pl
  5. Joanna Terka - nauczycielka - e-mail:  terka.joanna@misuszatekslupca.pl
  6. Natalia Majer - nauczycielka - e-mail: majer.natalia@misuszatekslupca.pl
  7. Ola Siatkowska - nauczycielka - e-mail: majchrzak.ola@misuszatekslupca.pl
  8. ​Martyna Wareńczak - nauczycielka - e-mail: warenczak.martyna@misuszatekslupca.pl
  9. Klaudia Wojciechowska - nauczycielka - e-mail: wojciechowska.klaudia@misuszatekslupca.pl
  10. Małgorzata Pachuta - nauczycielka - e-mail: pachuta.malgorzata@misuszatekslupca.pl
  11. Katarzyna Cichomska - nauczyciel logopeda - e-mail: cichomska.katarzyna@misuszatekslupca.pl
  12. Arleta Bartosik - zgłaszanie nieobecności/posiłki - e-mail: bartosik.arleta@misuszatekslupca.pl
  13. Wojciech Hedrych -kierownik/nauczyciel - e-mail: wojciech.hedrych@misuszatekslupca.pl

MAPA DOJAZDU

Zobacz jak do nas trafić

SZYBKI KONTAKT

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

captcha
logo
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE
MIŚ USZATEK - Donata Hedrych

ul. Kilińskiego 9a
62-400 Słupca

mis.uszatek.slupcaonet.pl
tel. 63 222-30-74
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MIŚ USZATEK

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl