Witamy serdecznie na naszej stronie
ul. Kilińskiego 9a, 62-400 Słupca   666 376 951   przedszkolemisuszatekslupca.pl
logo

Jadłospis

Drodzy Rodzice
Od 2 września 2019r., w sprawie wyżywienia dzieci współpracujemy z KREATYWNĄ KUCHNIĄ, firmą zajmującą się przygotowywaniem posiłków dla dzieci, której maksyma brzmi: „ ...bo brzuszki, Waszych Pociech są dla nas najważniejsze…”.
Właścicielem firmy „Kreatywna Kuchnia” oraz „Restauracji Kasztelania” w Gułtowach jest pan Przemysław Czekała, absolwent WSHiG w Poznaniu, szef kuchni innowacyjnej Unilever oraz zdobywca ponad 30 medali na międzynarodowych konkursach kulinarnych.
Pan Przemysław sam jest tatą dzieci w wieku przedszkolnym i jego celem stało się dostarczanie takich posiłków do placówek przedszkolnych, jakie sam by najchętniej podał swoim dzieciom czyli smacznych, zdrowych i pełnowartościowych.
Posiłki dla dzieci przygotowywane są codziennie ze świeżych produktów, a takie produkty jak: pasztety mięsne i warzywne, wypieki słodkie, wyroby mączne (kopytka, kluski, naleśniki, krokiety itp.), surówki, kompoty i wszelakie pasty warzywne na śniadania pochodzą z wyrobu własnego kuchni.
„Kreatywna Kuchnia” to firma profesjonalna, zatrudniająca osoby z wieloletnim stażem i pasją do gotowania. Posiada wszelkie wymogi i uprawnienia Sanepidu, jak również spełnia normy HACCP i GMP. Posiłki dostarczane są specjalnym transportem w termo-portach do przewożenia żywności.
Szczególną wagę ponadto przykłada do przestrzegania wszelkich nietolerancji pokarmowych u dzieci.
Szczegółowy jadłospis rodzice mogą pobrać po zalogowaniu się do INFORODZICA.
Jadłospis
Jadłospis -  dieta

MAPA DOJAZDU

Zobacz jak do nas trafić

SZYBKI KONTAKT

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

captcha
logo
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE
MIŚ USZATEK - Donata Hedrych

ul. Kilińskiego 9a
62-400 Słupca

mis.uszatek.slupcaonet.pl
tel. 666 376 951
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MIŚ USZATEK

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl